Nota prawna

 

Informacje znajdujące się na stronach Internetu zostały opracowane przez Medagro International zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami. Chociaż są dostępne dla wszystkich użytkowników Internetu, kierujemy je tylko do polskich użytkowników.

Medagro International dołoży wszelkich starań, aby informacje umieszczane na tych stronach były wyczerpujące i aktualne, ale nie zobowiązuje się do określenia stopnia ich dokładności ani konieczności stałego uaktualniania wszystkich danych.

Medagro International nie ocenia treści wszystkich miejsc w Internecie, które mogą być połączone z naszymi stronami. Dlatego też nie dajemy żadnych gwarancji odnośnie informacji, znajdujących się na stronach, które nie zostały opracowane przez naszą firmę, niezależnie od tego, w jaki sposób można by je ze sobą powiązać. Wszyscy użytkownicy Internetu, korzystający z informacji zawartych na stronach, które łączą się z naszymi, robią to na własną odpowiedzialność.

Serwis internetowy www.medagro.com.pl ma charakter edukacyjny, nie konsultacyjny! Pomimo, że dołożono wszelkich starań, aby informacje zawarte w tym serwisie, szczególnie dotyczące leków, zostały podane właściwie, ostateczne decyzje stosowania terapii spoczywają na lekarzu.

Zarówno autorzy, konsultanci, jak i wydawcy serwisu internetowego nie mogą ponosić odpowiedzialności za błędy, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie. Reprodukcja całości lub części serwisu bez uprzedniej pisemnej zgody firmy Medagro International jest zabroniona.

Strony serwisu oznaczone "Informacje dla lekarzy" przeznaczone są dla lekarzy, farmaceutów, oraz studentów uczelni medycznych.