Zastosowanie

 

Feminella® Hyalosoft  działa nawilżająco na błonę śluzową pochwy w przypadkach suchości pochwy spowodowanej zmianami hormonalnymi we wszystkich okresach życia, szczególnie w okresie menopauzy, po porodzie, podczas laktacji lub będącej następstwem chemio- i radioterapii. Dzięki swoim właściwościom nawilżającym globulki dopochwowe Feminella łagodzą objawy atrofii pochwy, takie jak swędzenie, pieczenie, uczucie napięcia tkanek lub dyskomfort podczas współżycia płciowego. 


Dlaczego warto stosować globulki dopochwowe Feminella Hyalosoft?
  • Feminella Hyalosoft zawiera kwas hialuronowy, substancję silnie nawilżającą i wspomagającą procesy gojenia.
• Wszystkie dodatkowe składniki produktu Feminella Hyalosoft, czyli witamina E, wyciąg z rumianku, wyciąg z malwy i wąkrotki azjatyckiej , czy też olejek z drzewa herbacianego to substancje dobrze znane, pochodzenia naturalnego, stosowane w medycynie od wielu lat.
• Feminella Hyalosoft działa: nawilżająco, regenerująco, przeciwzapalnie.
• Feminella Hyalosoft może być stosowana u kobiet w okresie przekwitania, jak również otrzymujących chemioterapię, terapię hormonalną oraz po porodzie.
• Stanowi alternatywę dla produktów na bazie hormonalnej u pacjentek, które nie akceptują terapii hormonalnej lub u których jest ona przeciwwskazana.
• Zmniejsza dolegliwości związane z atrofią pochwy, dzięki czemu poprawia komfort życia i seksualność.
• Po zastosowaniu Feminelli Hyalosoft nie stwierdzono działań niepożądanych, a dzięki swym właściwościom nawilżającym i kojącym, daje ona uczucie świeżości i komfortu.

Menopauza nie musi stanowić okresu pełnego cierpień i wyrzeczeń, ponieważ dzięki współczesnym osiągnięciom towarzyszące jej uciążliwe dolegliwości można łatwo złagodzić, a część z nich nawet całkowicie wyeliminować, np. stosując Feminellę Hyalosoft.